Tillbaka till samtliga rapporter

Träd blockerar trottoar

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage, anonymt 19:32, tisdag 9 augusti 2022

Skickades till Skövde, 3 minuter senare

Det är två träd som fortfarande blockerar trottoaren från att användas ordentligt och gör att man måste ducka enormt eller traska ut på vägen. Och ämne värre om man är på cykel.

Snälla klipp träden innan det behövs tas till egna lösningar.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 06:12, onsdag 7 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?