Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter på elskåp placerat i häcken mellan Ivar Arosenius väg 9 och 11

Rapporterat av mobile i kategorin Klotter, anonymt 09:58, fredag 5 augusti 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Elskåpet har varit nedklottrat en längre tid.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:28, måndag 8 augusti 2022

  • Hej,

    Kommunens parkenhet hänvisar till att det är Ale El som förvaltar skåpen. Vänligen kontakta Ale El.

    Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 15:23, måndag 8 augusti 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?