Tillbaka till samtliga rapporter

Glaskross

Rapporterat av Android i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 09:33, fredag 5 augusti 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Massa glaskross runt om återvinningsstationen och aktivitetsparken.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Det är Förpackningsinsamlingen(FTI) som förvaltar och städar återvinningstationerna runt om i kommunen. Du kan med fördel rapportera nedskräpning och dylikt via deras hemsida: https://fti.se/ privatperson/ felanmalan

    Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:38, fredag 5 augusti 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?