Tillbaka till samtliga rapporter

Gångväg Kaveldunsvägen

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 19:38, torsdag 4 augusti 2022

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

En lite gångväg finns vid Kaveldunsvägen i södra Älvängen. Den börjar bli igenväxt. Vem röjer där?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Marken där pinnen sitter ägs inte av Ale kommun. Du kan med fördel ta kontakt med markägaren Fastighetsbolaget ALANIA för att söka svar på din fråga.

    Tack för att du använder Fixa min Gata.

    Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:59, fredag 5 augusti 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?