Tillbaka till samtliga rapporter

Återigen felparkeringar

Rapporterat av Android i kategorin Parkering, anonymt 18:46, torsdag 4 augusti 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 4 minuter senare

Fortfarande inte åtgärdat, idag kan inte de som ska köra ut från Solbacken komma ut då någon parkerat sin bil. Står även en bil uppe på trottoaren som hindrar gåendes att komma fram.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Kommunen p-vakter kontrollerar adressen men är det ingen felparkerad på plats när de passerar kan de inte utfärda böter.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Östra Göinge kommun 08:59, måndag 8 augusti 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?