Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Rapporterat av mobile i kategorin Gatubelysning, anonymt 15:27, onsdag 3 augusti 2022

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Gatubelysning lyser ej.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 06:14, fredag 5 augusti 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?