Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning.

Rapporterat av desktop i kategorin Gatubelysning, anonymt 06:54, onsdag 3 augusti 2022

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Gatubelysning bör ses över på området Lundagård. Flera lampor lyser inte, tex på Åkergatan lyser endast två st.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 06:15, fredag 5 augusti 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.