Tillbaka till samtliga rapporter

Björnloka

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage, anonymt 18:47, fredag 29 juli 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 3 minuter senare

Växer Björnlokor på gamla banvallen mellan Sibbhult och Målenvägen i direkt anslutning till gång- och cykelväg.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Detta är markägarens ansvar, inte kommunal mark

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:15, tisdag 27 september 2022

  • Tar ni kontakt med markägaren ang detta??

    Postat av Linus Tjäderberg 12:37, tisdag 27 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?