Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning i Ålevik

Rapporterat av iOS i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 11:04, söndag 24 juli 2022

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Någon har rivit ut skräp runt tunnan vid grillplatsen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 13:48, söndag 21 augusti 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?