Tillbaka till samtliga rapporter

Grus på väg.

Rapporterat av mobile i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 19:11, fredag 22 juli 2022

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Kommunen får görna ta bort gruset efter vattenläckan för ca 1,5 år sedan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, det skall vi se till att göra Tack för att du skickade in detta på Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 08:44, måndag 25 juli 2022

  • Detta är nu upptaget.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 11:34, tisdag 26 juli 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?