Tillbaka till samtliga rapporter

Reflexer borta

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 19:26, torsdag 21 juli 2022

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Det mesta av de röd/gula markeringarna på bägge sidor av bommarna är borta. Bommarna syns väldigt dåligt i mörker eller dåligt väder nu.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej. Ja det har varit någon som roat sig och tagit bort reflexer på flera stycken. Vi får skaffa och sätta dit nya.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 06:49, fredag 22 juli 2022

  • Tack för att ni fixade detta snabbt!

    Postat anonymt 22:26, fredag 22 juli 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?