Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning/brandrisk/fara för djur att fastna i bråte.

Rapporterat av desktop i kategorin Nedskräpning, anonymt 10:32, tisdag 19 juli 2022

Skickades till Hofors kommun, 2 minuter senare

Stor hög med avfall på nedanstående koordinater, glas m.m delvis städat enligt bifogat foto men har säkert missat en del. Risk för antändning vid varm väderlek, risk för djur att fastna i nät, sänggavel etc.

WGS84 DDM 60°34.381'N 16°15.297'E WGS84 decimal (lat, lon) 60.573017, 16.25495 RT90 (nord, öst) 6717371, 1524666

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 10:52, tisdag 16 augusti 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?