Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt utegym

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser, anonymt 15:57, fredag 15 juli 2022

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Trasigt utegym

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?