Tillbaka till samtliga rapporter

Dags igen

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 08:54, tisdag 12 juli 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, mindre än en minut senare

Nu är det för tråkigt att se när man går för bi

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat av serviceyeamet

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge kommun (Östra Göinge Kommun) 10:24, tisdag 12 juli 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?