Tillbaka till samtliga rapporter

Trä på vägen mellan Glimåkra-Sibbhult

Rapporterat av desktop i kategorin Vägar (Övriga) av Lilija, 08:02, torsdag 7 juli 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 3 minuter senare

Det ligger trä på vägen mellan Glimåkra-Sibbhult

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Vägen är Trafikverket. Deras vägvakt kommer att åtgärda

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Östra Göinge kommun 08:16, torsdag 7 juli 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?