Tillbaka till samtliga rapporter

Slukhål

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 21:03, onsdag 6 juli 2022

Skickades till Lysekils kommun, 2 minuter senare

Slukhål mitt på cyckelbanan. Allt material under asfalt är bortspolat när man kikar ner i hålet. Risk för olycka och måste åtgärdas innan det faller ner!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:52, onsdag 3 augusti 2022

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:44, fredag 5 augusti 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.