Tillbaka till samtliga rapporter

Bänk längs med ån vid lekplatsen.

Rapporterat av mobile i kategorin Park, anonymt 18:16, onsdag 6 juli 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 3 minuter senare

Bänken efter grinden(som för övrigt är inte bra) Längs med ån. Överväxt med ogräs. Samma varje år. En till lite längre ner,men inte så mycket som denna. De som klipper där är ju medvetna om detta men verkar inte bry sig. Finns faktiskt en del som behöver vila där ibland.Bla.en med ledarhund.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 10:00, måndag 8 augusti 2022

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 10:53, måndag 5 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?