Tillbaka till samtliga rapporter

Lock

Rapporterat av Android i kategorin Vatten och avlopp, anonymt 09:13, söndag 3 juli 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 1 minut senare

Brunnslocket är sönder så är jättefarligt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Locket är pålagt rätt igen. Konan och locket är skadat och kommer att bytas framöver.

    Postat av Anton Nilsson 07:01, måndag 4 juli 2022

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:24, söndag 31 juli 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?