Tillbaka till samtliga rapporter

Glas fortfarande

Rapporterat av Android i kategorin Lekplatser, anonymt 13:23, fredag 1 juli 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 2 minuter senare

Glas o annat utsopat i gången o lämnats där

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Femåringen jag är på lekplatsen med undrar varför här är så skräpigt

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:58, fredag 26 augusti 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?