Tillbaka till samtliga rapporter

Glas

Rapporterat av Android i kategorin Lekplatser, anonymt 14:09, onsdag 29 juni 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 1 minut senare

Dåligt stödat

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Glaset uppsopat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:56, tisdag 27 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?