Tillbaka till samtliga rapporter

Glas

Rapporterat av Android i kategorin Lekplatser, anonymt 09:56, måndag 27 juni 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 4 minuter senare

Hittar gröna glasbitar även vid gungorna o under rutchkana

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat av serviceteamet

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge kommun (Susanne Wintell) 08:04, onsdag 29 juni 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.