Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp i skogen

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 11:09, onsdag 13 juli 2022

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Någon som dumpat skräp i skogen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:27, torsdag 14 juli 2022

  • Hej. Kommunen kommer att åka dit och ta bort skräpet. Tack för att ni använder FixaMinGata. Mvh Annelie

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Annelie Menander 09:54, torsdag 14 juli 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?