Tillbaka till samtliga rapporter

Bil som bara är lämnad

Rapporterat av iOS i kategorin Parkering, anonymt 17:36, torsdag 23 juni 2022

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Den har stått på samma plats minst ett halvår. Tror ägaren har flyttat.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Jag har pratat med företaget som äger bilen, de ska ta bort den denna vecka.

    Med vänliga hälsning Forshaga kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 08:10, måndag 27 juni 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?