Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt curkulationsplats vänd 180 grader fel

Rapporterat av mobile i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 12:05, torsdag 23 juni 2022

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Har varit så länge.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Vi kommer behandla ert ärende och återkommer.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Skurups kommun 07:48, måndag 27 juni 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 14:45, torsdag 21 juli 2022

  • Hej,

    Nu har ärendet åtgärdats.

    Tack för ni använt FixaMinGata.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Skurups kommun 15:58, torsdag 21 juli 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?