Tillbaka till samtliga rapporter

Moped i gräset

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 21:12, onsdag 22 juni 2022

Skickades till Partille kommun, 3 minuter senare

Se bild

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Moped borta

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 02:04, onsdag 13 juli 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?