Tillbaka till samtliga rapporter

Dumpning av skräp

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning av Susanne, 12:23, onsdag 22 juni 2022

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Hej. Anmälde denna dumpning den 19 juni men ser idag 22 juni att skräpet ligger kvar. Ska det vara så? Hälsningar Susanne

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?