Tillbaka till samtliga rapporter

Soper gräsklippning

Rapporterat av mobile i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 11:01, onsdag 22 juni 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 3 minuter senare

Söker töms inte pga välsorterad inte tömt på 2 månader nu stinker i hela kvarteret,skator river ut söker överallt. Tömt blir aldrig skött,1 meter högt gräs på både fram o baksida Detta är ett uthyres hus kan inte hitta ägaren telefon nr nån stans där bor invandrare in o ut hela tiden

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?