Tillbaka till samtliga rapporter

Problem med bilar parkerade på slottsvägen dygnet runt.

Rapporterat av mobile i kategorin Parkering, anonymt 17:17, söndag 19 juni 2022

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Problem med bilar parkerade på slottsvägen dygnet runt. Större bilar och lastbilar har problem att komma fram pga att det är för trångt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för upplysningen....det är noterat..

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 15:14, måndag 20 juni 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.