Tillbaka till samtliga rapporter

Cykeltrampor bortslitna

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser, anonymt 22:17, lördag 18 juni 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Går ej att återmontera.

Kanske dags att svetsa fast dom.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:56, måndag 20 juni 2022

  • Tyvärr är tramporna återigen borta trots åtgärd

    Postat anonymt 19:58, torsdag 23 juni 2022

  • Hej, tack för din uppdatering i ärendet. Vi skickar det vidare till ansvarig verksamhet. Hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:21, måndag 27 juni 2022

  • Hej, tack för din uppdatering i ärendet. Vi skickar det vidare till ansvarig verksamhet. Hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:21, måndag 27 juni 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 10:33, söndag 17 juli 2022

  • Hej, Ale fritid hälsar att cykeltramporna ska vara åtgärdade. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:47, tisdag 16 augusti 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?