Tillbaka till samtliga rapporter

Glas på vägen

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 08:32, söndag 12 juni 2022

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Glas på vägen bredvid återvinningen där de flesta cyklar som ska över skivedsbron.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:28, måndag 13 juni 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.