Tillbaka till samtliga rapporter

Säckar

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 17:28, tisdag 7 juni 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 1 minut senare

Slängda vid vägkant

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat av serviceteamet

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:02, måndag 13 juni 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.