Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gunga, nedskräpning

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 14:34, söndag 5 juni 2022

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Ena fäster till gungan är trasig. Ligger lite skräp i sandlådan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:45, tisdag 7 juni 2022

  • Detta är åtgärdat. mvh Hans Gata-park

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:44, onsdag 15 juni 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.