Tillbaka till samtliga rapporter

Skada trottoar

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 11:33, fredag 3 juni 2022

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Stort hål asfalt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?