Tillbaka till samtliga rapporter

Sopa bort grus

Rapporterat av iOS i kategorin Parkering av Magnus, 22:38, onsdag 25 maj 2022

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Ligger massa grus kvar sen i vinter på parkeringen som borde sopas bort.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 10:06, onsdag 22 juni 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 16:57, söndag 26 juni 2022

  • Ska enligt uppgift vara klart!

    Postat av Forshaga kommun 14:56, måndag 18 juli 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?