Tillbaka till samtliga rapporter

Bortglömd rondell?

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Riksvägar/Trafikverket), anonymt 16:38, måndag 23 maj 2022

Skickades till Trafikverket, 1 minut senare

Rondellen verkar ha blivit bortglömd, ca 0,5m högt gräs eller mestadels ogräs.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klippning genomförd!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:04, torsdag 2 juni 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.