Tillbaka till samtliga rapporter

Klippa buskar

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 15:08, tisdag 17 maj 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 2 minuter senare

Dags att klippa ber buskar som hänger över trottoaren.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Detta är fastighets ägarens ansvar

    Vi lägger Lapp i Lådan

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge Kommun 17:18, tisdag 17 maj 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?