Tillbaka till samtliga rapporter

2 lyktstolpar släcker och tänder hela tiden.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Thomas Dahl, 15:08, söndag 15 maj 2022

Skickades till Ockelbo, 1 minut senare

Det är 2 lyktstolpar som under längre tid nu tänder och släcker med jämna mellanrum. Det bli mycket mörkt. Utfarter på båda sidor.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Detta är felanmält till kommunens underentreprenör.

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat av Ockelbo (Ockelbo kommun) 07:37, onsdag 18 maj 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 16:38, tisdag 14 juni 2022

  • Det är fortfarande pproblem med nu 3 belysningar släcker tänder alla 3 efter varandra det verkar kontakt fel. Alla 3 är på stora vägen utanför jädraåavägen 15

    Postat anonymt 15:11, måndag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?