Tillbaka till samtliga rapporter

Boende i närområdet använder skogspartiet till att slänga trädgårdsavfall, julgranar, jord och grus m.m.

Anonym rapport i kategori Avfall och återvinning, 22:24, fredag 13 maj 2022

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Boende i området slänger trädgårdsavfall, grus och julgranar i skogen runtom området.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på Kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:17, måndag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?