Tillbaka till samtliga rapporter

Trottoaren används som parkering

Rapporterat av Android i kategorin Parkering, anonymt 08:08, lördag 14 maj 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 1 minut senare

Dagligen så är där bilar parkerade uppe på trottoaren och blockerar för gående, de står även på gatan ibland och hindrar andra trafikanter att kunna köra ut från gatan. Detta behöver åtgärdas snarast då det har blivit ett större problem sen pizzerian bytte lokal.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?