Tillbaka till samtliga rapporter

Träd knäckt

Rapporterat av iOS i kategorin Naturområden, anonymt 16:52, fredag 13 maj 2022

Skickades till Kil, 2 minuter senare

Träd över gångstråk

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, gångstråket ska vara fritt nu. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:23, onsdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?