Tillbaka till samtliga rapporter

Nedfallna träd

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 13:54, torsdag 12 maj 2022

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Gång/cykelstigen mellan sisu och Ätteröserna är blockerad av nedfallna träd på ställen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Problemet är lagt i kö och kommer att åtgärdas snartast

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:28, torsdag 12 maj 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?