Tillbaka till samtliga rapporter

Samlingsplats för ungdomar på kvällstid. Brukar plocka men det är lika mycket efter några dygn igen. Går det inta att flytta bommarn då det inte kan parkera ett antal bilar o a traktorer där.

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 08:48, torsdag 5 maj 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 2 minuter senare

Nedskräpning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat av serviceteamet

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:21, fredag 6 maj 2022

  • Servicteamet ska ha beröm, gjorde ett kanonjobb

    Postat anonymt 09:24, torsdag 2 juni 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.