Tillbaka till samtliga rapporter

Det saknas lås på bommen!

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 08:04, torsdag 5 maj 2022

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Det finns inget lås på Bommen, Behöver låsas.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Detta skall vi sätta tillbaka. Tack för att du skickade in detta på Fixa min gata

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:44, måndag 9 maj 2022

  • Låset är på plats igen.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:17, onsdag 18 maj 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.