Tillbaka till samtliga rapporter

Staket trasigt / nedrivet

Rapporterat av iOS i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 10:57, söndag 24 april 2022

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Se bild

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 07:57, måndag 25 april 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 10:17, torsdag 26 maj 2022

  • Fortfarande trasigt

    Postat anonymt 17:17, torsdag 29 september 2022

  • Hej,

    Tack för din felanmälan. Det är Förpackningsinsamlingen(FTI) som ansvarar för återvinningsstationerna. Du kan med fördel skicka in den felanmälan här: https://fti.se/ privatperson/ felanmalan

    Tack för att du använder Fixa min gata. Stänger härmed ärendet.

    Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:07, fredag 30 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?