Tillbaka till samtliga rapporter

Oskyddad el/starkström

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 20:59, söndag 24 april 2022

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Lucka över el i stolpen hänger löst och man kan utan problem komma åt strömförande kopplingar. Sitter så att barn kan komma åt det.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. . Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:01, onsdag 27 april 2022

  • Lucka fastskruvad igen

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:09, onsdag 27 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.