Tillbaka till samtliga rapporter

Läcka?

Rapporterat av Android i kategorin Vatten och avlopp, anonymt 18:46, fredag 22 april 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 3 minuter senare

Såg lika dant ut igår också fast vi haft strålande väder. Tycker det skulle ha torkat upp om någon använt vattenslangen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 19:17, fredag 20 maj 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.