Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatulampa utanför Krattevägen 5

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 23:08, lördag 16 april 2022

Skickades till Hofors kommun, 2 minuter senare

Lampan har varit trasig ett längre tag nu, många går i byn kvällstid på hundpromenader och det uppskattas om lampan kunde bytas ut så snart som möjligt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 23:53, lördag 14 maj 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?