Tillbaka till samtliga rapporter

Alla lampor ur funktion

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:06, lördag 16 april 2022

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Ingen belysning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för er anmälan. Vi kommer titta på den felande belysningen snarast. MVH Leva i Lysekil.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:49, tisdag 19 april 2022

  • Hej igen, vi har precis startat upp ett nytt system för hantering utav felanmälan, det går att finna via kommunens hemsida alt via appen Felanmälan Lysekils kommun. Vi kommer att avsluta ärendet här och fortsatt handlägga det i vårt nya system. Vill du ha ytterligare återkoppling i ärendet så kan du via det nya systemet på in på ärendet och klicka i att du vill ha fortsatt återkoppling. Jag är tyvärr i skrivande stund osäker på huruvida vi fått åtgärdat problemet och bara missat att stänga ärendet.

    //Johan - LEVA i Lysekil AB

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:09, fredag 6 maj 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.