Tillbaka till samtliga rapporter

Skräpigt utanför dagis

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 13:35, torsdag 14 april 2022

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Väldigt skräpigt i Surte just nu. Här är ett ställe där det är mer skräpigt än på andra ställen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:44, onsdag 20 april 2022

  • Hej vi har varit på plats och städat . Mvh Gata park

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:27, tisdag 26 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.