Tillbaka till samtliga rapporter

Ett hål stort som ett brunnslock mitt i vägen. Några dm djupt.

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 08:40, torsdag 14 april 2022

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Upptäcktes imorse (14/4), ligger mitt i vägen, rakt utanför min uppfart. Asfalten har underminerats, hålet under är rätt stort. Finns risk att någon kör sönder bilen. Vore bra om det så snart som möjligt märks ut så att ingen kör i det av misstag.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:38, torsdag 21 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.